Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

УДК  159.91:378

Довгань А.С.

ПСИХОФІЗІОЛОГІЯ  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ У ВНЗ

Донецький державний університет управління

 

У доповіді розглянуто особливості психофізіології  інтелектуальної діяльності студентів у ВНЗ. Визначені заходів,  які спрямовані на підвищення розумової працездатності студентів, на подолання і профілактику психоемоційного та функціонального перенапруження.

Ключові слова: психофізіологія,  інтелектуальна діяльності студентів, ВНЗ.

The report discusses the features psychophysiology intellectual activity of students in high school. Defined measures aimed at improving the mental capacity of students to overcome and prevent emotional and functional strain.

Keywords: Psychophysiology, intellectual activity of students, high school.

Результати досліджень свідчать про те, що здоров'я людини безпосередньо пов'язане з його працездатністю і стомлюваністю. Від стану здоров'я багато в чому залежить успішність навчальної та виробничої діяльності студента. Очевидно, що має тенденцію до зростання втрата резервних можливостей, опірності організму людини до зовнішніх і внутрішніх, негативних факторів, а також наявність широкого переліку негативних діагнозів ведуть до істотного зниження ефективності навчання і подальшої професійної діяльності. У студентські роки така негативна тенденція небезпечна.

Зниження розумової працездатності спостерігається при психічних хворобах, органічних захворюваннях головного мозку, а також при граничних станах захворювань. Навіть при граничних нервово-психічних розладах продуктивність праці спостерігається у 70% людей.

ЧИТАТЬ ВЕСЬ ТЕКСТ >>>

 
Секции июнь 2012